=- FİRMA PROFİLİ -=

DOĞANBEY BRANDA ; Çadır, Branda, Tente imalat ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.


Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için, imalat sektöründeki yeniliklere paralel olarak sürekli kendini yenileyen, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir anlayış içinde çalışmalarımız sürdürüyoruz.


Firmamız; pek çok firma, şahıs, kurum, kuruluş ve iş yerlerine tente imalatıyla başarıyla hizmet vermektedir. Tente İmalat sektöründe yaptığımız işin öneminin bilincinde ve daha iyi yapmanın gayreti içindeyiz.


Ürünlerimiz Arasında;


Mafsallı tente, körüklü tente, çift açılır (Kartal) tente, otomatik tente, polikarbon tente, Kasetli tente, raylı tente, Şeffaf kapatma, şantiye inşaat çadırı, kamp çadırı, iftar çadırı, hangar çadırı, kamyon, treyler çadırı, alan kapatma, bahçe, balkon ve plaj şemsiyesi imalatından oluşmaktadır.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


çadır tente branda, şantiye çadırı, depo çadırı, taziye çadırı, iftar çadırı, kamyon çadırı, kamyonet çadırı, inşaat çadırı, pazarcı çadırı, kamelya çadırı, bahçe çadırı, kümes çadırı, saman çadırı